Mu ripsmed on rikutud – lash lift feil

Ida-Euroopa stiil is getting to me. Ma pole veel kunstküünteni jõudnud, välja arvatud geellakk, millest tekkis mu eluaegne allergia, aga see selleks, kuid ma proovisin sellist asja nagu lash lift. See on siis ripsmete püsikoolutamine ja värvimine.

Ma tegelikult ei kanna väga meiki igapäevaselt. Enamasti ma ei kanna üldse meiki, vahel ainult, kui tunne on õige ja tahtmine on peale tulnud, siis teen sellise basic meigi. Küll aga mõtlesin, et äkki prooviks ripsmete püsikoolutamist, et siis näeks välja nagu ripmsed oleks värvitud, aga tegelikult ma siiski magasin 5 min kauem. 😀

Panin siis ühte ilusalongi aja, väga ei uurinud selle lash lifti kohta ja läksin kohale. Tehti kenasti ära, mingeid probleeme tol hetkel ei esinenud.

Koju tulles tunnen, et ripsmed nagu käivad vastu lauge. Mul on sellised madalad laud ka (tänks geenid…), et ma ei pööranud väga tähelepanu sellele. Hiljem vaatan lähemalt peeglisse ja osad karvad on ikka väga krussis. Nagu nad on endale ringi peale teinud ja lähevad juba uuele ringile krussis.

See oli kergelt shokeeriv, aga mis oli kõige shokeerivam oli siis kui ma järgmine päev ripsmetušši kasutasin. Siis oli ikka pea iga karv oma suunda, mõni üles, mõni alla, täielik anarhia oli käimas. Silmanurgas mõni karv üritas eemalduda minust täielikult.

img_20191218_173048.jpg

Mis kõige toredam on see, et need krussis karvad lähevad veel rohkem krussi kui nad mu silmalau vastu käivad. Nii ma oma väärakate ripsmetega terve päev käisin vältides peegleid sest seda õudust ei taha keegi näha.

Tegelikult ma saan aru, et ega keegi teine peale minu mu ripsmetele eritlist tähelepanu ei pööra ja kõigil on või vähemalt peaks olema pohhui kellegi ripsmete krussidusest. 😀 Aga endal on ikka natuke jube näha seda.

Veelgi õudsem on mõelda, et jõulud ja uusaasta on tulemas ja sellistel üritustel tehakse tavaliselt pilte ja mina oma kaoses ripsmetega jään seda jõuluõhtut niiviisi siis meenutama. Seda nüüd ka ei tahaks, kuigi ma enamus ajast võin ju käia oma sassis ripsmetega, sest kui ripsmetuši peale ei pane, ei ole väga midagi märgata kui just luubiga uurima ei tule.

Seega läksin poodi ja ostsin hunniku feik-ripsmeid, mida ma pole juba aastaid kandnud. Varasemast tiinekaajast on mul mingisugune kogemus olemas, seega peaks nagu veiidike oskama seda värki. Samuti mäletan, et need pussitasid mind pidevalt silma. Pildi jaoks ju võib veidi silmapussitamist taluda.

Igatahes minu point on see, et olge ettevaatlikud lash liftiga. Ma kuulsin, et see nn ülekoolutamine või valesti tegemine on küllaltki levinud probleem ja häid tegijaid on raske leida. Eks see probleem laheneb iseenesest kui uued ripsmed kasvavad ja midagi hullu ju pole, need on ainult ripsmed! Siiski, uurige enne teiste kogemusi (ma ei uurinud 😦 ).

2 thoughts on “Mu ripsmed on rikutud – lash lift feil

  1. Kahju, et kohe selline halb kogemus, aga eks kivi enda kapsaaeda ka ja ehk ka väike õppetund, et enne tuleb korralik kodutöö ära teha. Mina käisin ka eelmine kuu esimest korda lash liftis ja tegin enne üsna palju eeltööd. Uurisin, mis see endast üldse kujutab, küsisin ilutegijate käest nõu, kelle juurde minna ja kui üks tegija jäi silma, uurisin ta FB lehelt tagasisidet ja tehtud töid ikka hoolega. Kuna tulemus ikkagi püsiv ja olen palju halbu kogemusi kuulnud, võttis ennastki ettevaatlikuks. Õnneks joppas ja keegi mingit jama mu silmadele ei korraldanud.

    • Olen nõus. Ma polnud ennem kellegagi seda protseduuri arutanud, seega ei tulnud ka halvad kogemused välja. Ei lähe enam tausta uurimata kuhugi. Õnneks paari kuu pärast on kõik tagasi normis, ma loodan. 😅

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s