Mulli ajamise meistrikunst by Jürka

Ma pole väga end poliitika teemadel kursis hoidnud, sest peale seda kui EKRE võimule sai, on täielik p*santeeria lahti läinud ja mul on isiklikult kergem seda kõike ignoreerida. Mul ei ole vaja oma ajurakke hävitada Helmede jutuga.

Kusjuures Mart Helme oli kunagi minu välissuhete õpetaja koolis. See oli küll aastaid tagasi ja tol hetkel ei jätnud ta endast muljet kui seksistlikust esinatsist ning EKREst polnud haisugi. Rääkis lihtsalt oma välissuhete teemal ja tund oli nagu tund ikka. Ma leidisn hiljuti oma vihiku väljavõtte Mart Helme tunnist:

79603319_429128634630374_2914760842257891328_n.jpg

Nagu näha, siis tol hetkel ma juba ennustasin tulevikku portreerides kalju serva peal enekat tegevat tegelast. 😀 See olen mina ja pea kogu ülejäänud maailm praegu, kui ma EKRE tegelinskite sõnavõtte loen.

See selleks. Mida ma täna sattusin lugema oli intervjuu Jüri Ratasega.

Seda intervjuud lugedes, püha jeesus, mu frustratsioon tõusis rida realt. Mul hakkas lõpuks intervjueerijast kahju, sest mulje jäi nagu ta rääkis seinaga. Ühelegi küsimusele konkreetset vastust ei saa ja ainult segadust tekib juurde. 😀 Uskumatu, et ta üldse jõudis intervjuu lõpuni, ma oleks vist oma paberid õhku fisanud ja frustreerunult minema jalutanud.

Mulle hiljuti sõiduõpetaja ütles, et “Sellist vastust ootaks ma Jüri Rataselt” kui ma eriti ebamääraselt ta küsimusele vastasin, et mida tuleb teha autosse istudes. Mu vastus oli, et sättida end nii, et oleks mugav ja ohutu sõita. 😀

Ratas on vist turundust õppinud. Meiesugused oskavad ülihästi keerutada ja 20lk iba ajada, et projekt valmis oleks ja tunduks nagu me teaks mida me teeme, kuigi konkreetsed vastused puuduvad. Eks me oleks koolis saanud hakkama ka ühe leheküljelise vastusega, aga kui nõutakse 15 lk, siis kuidagi tuleb see ju välja venitada. Elu õpetab. 😀

Aga sellist einimestega pukis, kus üks ei suuda absoluutselt konkreetseid vastuseid anda ja teine sõimab valimatult kõiki, kes talle ette jääb, käib Eesti ikka täiega alla. Nii meie maine kui üldine heaolu ja elukvaliteet.

79430810_10157878224039521_8238773680717430784_n.jpg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s