Tänupühad

Me vist kõik oleme mingitpidi kuulnud tänupühadest ja et USAs on see küllaltki oluline püha. Ma pole elu sees tähistanud seda, aga mu ameeriklastest sõbrad otsustasid sel aastal pidada maha tänupühasöömingu/peo nende kodus.

Igaüks tegi midagi, soolast või magusat, ja tõi selle kaasa. Tulemuseks oli hunnik toitu ja igasuguseid erinevaid maitseid, nii eesti kui ameerika omi. Näiteks sain proovida maguskartuli-vahukommi vormirooga. See on soolane toit kusjuures. 😀

Mina viisin oma klassikalist kartulisalatit (võimalik ka vegan). Sinna käib siis kartul, porgand, muna (vegan variandi puhul jätan välja selle), hernes, hapukurk, õun, sojavorst, vegan majonees, sool ja hapukoor (vegan variandi puhul jätan välja). Nüüd saad seda järgmised kolm päeva süüa, sest kui juba teha, siis teha palju. 😀

See kogunemine oli vahva, nii palju inimesi erinevatest kohtadest oli kokku tulnud, mängisime mänge, sõime traditsioonilisi ja mittetraditsioonilisi tänupühatoite, kuulasime lugusid tänupühast ja mõtlesime sellele, mille üle me tänulikud oleme.

72481597_10157817317625127_314853684418707456_n.jpg

Mille üle ma tänulik olen? Oma pere, sada protsenti. Mul on niiiiii armas ja suur pere. Nii palju ägedaid mälestusi koos oma sugulastega, võtab lausa pisara silma. Ma ei kujutaks ette, kui kurb ja tühi mu elu oleks ilma selle suure suure pereta. Ja mitte ainult suurus ei loe, vaid see, et kõik on nii pealehakkajad ja aktiivsed, et me ei ela igaüks oma elukest sadade kilomeetrite kaugusel, vaid oleme kursis üksteise tegemiste ja käekäiguga.

Ja loomulikult mu sõrbad, ka teid ma ei unusta! Mu kallid sõbrad, kes on alati olemas ja kellega on alati lõbus. Sõbrad ja pere on üliolulised. Ja selle üle ma olen tänulik, et mul on mõlemad olemas.

Tore oli mõelda sellele, et mille üle me tänulikud oleme. Sellessuhtes vahva püha, igapäevaselt ei mõtle sellistele asjadele ju, kuigi võiks.

Kes viitsib kaasa rääkida, siis võib kribada alla kommentaaridesse, mille üle te tänulikud olete?

77027917_10157817317715127_3743752863973638144_n.jpg

#blessed

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s