2018 is killing me

Aeg on teha mööduva aasta kokkuvõte!

2018 on olnud halb aasta. Väga väga halb. Ei, eks muidugi oleks võinud ka halvemini minna, aga senimaani kõigi mu eelnevate aastatega võrreldes võidab 2018 kõige halvema aasta tiitli.

Juba selle esimesed minutid olid halvad, esimeste tundide jooksul järgnes veel üks halb halb olukord, milles ma õnneks sain teada, et mu sõbrad on mu kalju ja ma armastan neid väga väga palju. Aitäh, mu kallid sõbrad!!!

Siis ma mõtlesin, et no kurat, kui juba esimese tunni jooksul nii halvad asjad juhtuvad siis mis see ülejäänud aasta veel tuleb? (Kuigi 2017 aasta esimestel minutitel sain ma ilutulestiku oraga, mis taevast alla sadas tohutul kiirusel, peaagu oma silma välja löödud, aga õnneks piirdus asi silmaaluse sinikaga. OLGE ETTEVAATLIKUD!!!)

Sel aastal jumalad ei olnud enam nii väga minu poolel ja kogu aasta jätkus sital noodil.

Veebruaris tabas mind üks suur probleem, mille lahendamine võtab vähemalt aasta ja palju raha ja paberimäärimist. Kevadel tuli veel probleeme juurde, üks neist väga tõsine ja lõi meid kõiki rööpast välja ja pani sügavalt elu üle järele mõtlema. Mais selgus, et mu korterikaaslane kolib välja kahe kuu pärast – ehk uus probleem nimega “Kus ma elama hakkan?”

Juuli oli üleüldiselt nii kohutav kuu, et ma ei tea kuidas ma selle üldse üle elasin. Sel ajal tõesti mõtlesin, et no kamoooon pool aastat juba nii pask, kaua veel? Võiks ju nii, et ülejäänud pool 2018 aastast läheb paremaks?

2018 aasta teine pool oli siiski veidi parem, aga muidugi ei saa ju see olla ilma uute probleemideta. JEE. Pole hullu, senimaani sain hakkama, saan ka edaspidi. Aga ausalt, ma enam ei küsi “What’s next?????” sest BELIEVE ME, elu leiab mingi sita, mis siis teele saata, kui seda küsida.

Üleüldiselt on kogu 2018 saatnud tumedad noodid väga mitmel rindel. Väga palju stressi ja muresid ja pingeid. Ja mitte ainult minul vaid ka paljudel mu kallitel inimestel ja tuttavatel. Mis selle 2018l viga on, ausalt….

Kogu selle sitalaadungi juures on olnud ka helgemaid hetki. Need hetked on kõik seotud mu sõprade ja perega. Nendega koos veedetud aeg, uued sõbrad, vanad sõbrad, reisid, pikad öised jutud – kõik see on kuidagi aidanud selle haige aastaga toime tulla.

Sel aastal käisime näitek Londonis, Gotlandil, Bulgaarias, Rootsis, Helsinkis… Ma olen aru saanud kui väga on mul vedanud inimestega minu ümber, aitäh teile, mu kallid!!! Tänu teile on mu näkane 2018 üldse talutav olnud!

2019 aastalt ootan koosveedetud toredat aega oma kallimate inimestega, uusi ja ägedaid reise, uusi tutvusi, palju tervist ja pls pls vähem probleeme. 2019 pls ole chillim kui 2018, sest 2018 oli täitsa batshit crazy.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s