Vaadake mind, ma olen STAAR!

Inimesed on ühed huvitavad olevused. Ma ei tea, kas te vahel käite kuskil delfi kommentaariumis kommentaare lugemas, või perekooli foorumeid lugemas, või naisteka lugejakirju lugemas? Ma käin. Mitte sellepärast, et seal midagi tarka on, kaugeltki mitte! Vaid ma käin seda hatereadimas. Ehk puht inimliku huvi pärast loen, mis jura seekord seal on kokku kirjutatud.

Mind väga huvitab inimeste mõttekäik ja arusaam maailmast. Reaalselt on huvitav aeg-ajalt kui enda elu piisavalt igav ja tore on, külastada selliseid kohti. Toob maa peale tagasi. Kui sa arvad, et Eesti on armas koht ja meil rassismi ja homofoobiat ei esine, siis THINK AGAIN, ava delfi ja ma garanteerin et ka artikli “10 põhjust miks su kass sind tappa tahab” all on keegi, kes räägib kuidas “neegrite ja pedede pärast sureb eesti rahvas välja ja Hitler oli tegelikult hea.”

Igatahes rääkides antropoloogilistest vaatlustest – marimell. 😀 Nad hiljuti kirjutasid postituse, kuidas nemad on staarid. Ma ei viitsi linkima hakata, kes tahab see leiab.

Ma ei saa aru mis teema neil on sellega, et nad peavad kuidagi kõigile tõestama, et nad on ikka megarelevantsed ja tahavad max pildil püsida. Et nemad justkui kirjutavad kõigest sellest “millest keegi ei julge kirjutada” ja nad on “megaausad.” Jällegi, minu mõtted sellel AUSUSE teemal on leitavad siin.

Igatahes peale oma staaripostituse avaldamist märkas üks mu tuttavatest, et nad olid instas jaganud seda:

45198442_189322341955133_9065588381647372288_n.jpg

Ehk põhimõtteliselt gloativad sellega, et kuna nad nii suured staarid ja nad “kirjutavad asjadest nii nagu need on” siis seetõttu inimesed loevad neid ja nende bloginumbrid (ma usun, et hetkel on tegemist reklaamirahadega??) on tõusnud.

HMM…

Ma ei tea keda nad petta püüavad siin, kas iseennast või oma jälgijaid, aga mu meelest, kui sa oma postitust SPONSOREERID facebookis raha eest, siis väga ei saa öelda, et need numbrid oleksid lihtsalt sellepärast, et nad on nii kõvad staarid….

45066137_199563960941510_5077974168029364224_n.jpg

Et noh… ma võiks ju ka oma blogipostitust facebookis sponssida ja siis hiljem eputada, et OI küll ma olen ikka kuulus staar, näe kõik loevad, sest MINA julgen rääkida asjadest, millest keegi teine ei julge… 😀

Kes ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise.

Ma lähen ja sponsin nüüd seda postitust facebookis ja jääge te vaid ootama, sest STAARblogija Piia toob kohe sisse tuhandeid klikke. Ei mitte sp, et ma seda postitust sponsin samaaegselt, vaid sp et ma olen ju STAAR… 😀

PS: Eriti koomiline on see selles valguses, et hiljuti oli postitus teemal, miks neid keegi telesaatesse ei kutsu. 😀

Advertisements

2 thoughts on “Vaadake mind, ma olen STAAR!

  1. Mis sul viga? Sa oled oma blogist neist juttu teinud vähemalt 10 korda ja mis veel, isegi Marimellide blogi naispoole nime oled sitaks valesti kirjutanud siin paar posti tagasi! Ilmselt oled kade!

    • Jaa, täiega kade olen. 😦
      PS: nende tegelikud nimed ongi Marleen ja Meelis Rikko, kui sa seda veel ei teadnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s