zzzzzzz

Ma suren. Nii palju on teha, täiesti lõpp. Samas mulle täiega meeldib see. Suvel ootasin seda aega, kus ma oma kohvitops ühes ja müslibatoon teises käes mööda Tallinna jooksen ühest kohast teise, sest noh.. nii palju on teha ja pole aega isegi süüa. See aeg on käes. Ja kohati on see megalahe, aga vahepeal tüütab ära.

See väljendub ka selles, et ma ei suuda midagi muud kodus teha peale magamise. Eriti uinutav on Netflix. Ma avan netflixi, valin sarja, panen selle mängima ja 5 min hiljem ma magan. Kell 7 õhtul (kui ma sel ajal kodus olen üldse). Enamasti siiski kell 10 õhtul. Aga siiski. Mega tüütu, sest ma TAHAN seda saadet vaadata, aga ma puhtfüüsiliselt ei saa, sest silm vajub nii kinni.

Vahepeal on asi nii ränk, et silmad ei pea isegi kinni olema ja ma juba näen mingit und. 😀 Vahepeal piisab ainult sellest et pilgutada ja juba ma magan. Eriti meeldiv on see, kui ma kell 11 hakkan vaatama midagi ja tahan enne magamaminekut pesus käia. See hetk kui netflix mängima hakkab, ma korraks pilgutan ja MAGAN. Okei, ärkan siis tunnikese paari pärast üles, kell on 1 öösel. Mõtlen et, ah pole ju nii hilja midagi, jõuab selle 10 min saate lõpuni vaadata, ja “vaatan” saadet edasi. Tegelt magan.

Ärkan uuesti, kell on 3 öösel. Oh well, ei jõua midagi enam pesema, sest uni on tähtsam. Magan edasi. 😀 Panen hommikuse äratuse pool tundi varasemaks, sest lähen ju hommikul pesema.

Hommikul äratus käib, panen kinni. Magan edasi. Ärkan tunnikese pärast üles. Krt magasin sisse. 😀 Ma NEVER ei maga sisse. Võiks ju eeldada, et kui inimene nii intensiivselt maganud on, siis ta ärkab varem üles, aga mitte mina. Samas laupäeval olen juba kell 9 üleval, kuigi võiks kauem magada.

Ma juba hirmuga kardan neid hygge õhtuid, kus ma valmistun saateid vaatama, sest ma tegelikult ei saa midagi vaadatud. Ma jään magama. 😀 Pmst kui mul vaja kuskil kiirelt magama jääda, siis Netflix mängima ja 5 min ning Piia magab.

See asi on tegelikult mul juba aastaid olnud. Keskkoolis tulin peale kooli koju kell 5, sõin midagi ja läksin saateid “vaatama.” Tegelt magasin. 😀

PS: Netflixis nii nõme ka, ma ju ei mäleta kus koha pealt ma magama jäin ja pean tagasi kruvima mingi hunnik episoode, et leida see koht, mida mäletan viimasena. 😀

ezyapwpwskk01.jpg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s